Винос балкона на металевий каркас дозволить збільшити загальний обсяг простору. Встановлення скління на парапет з виносом, дозволяє розмістити на балконі повноцінний підвіконня від 30 до 40 см без втрати корисної площі. При цьому, саме приміщення набуває більш високу комфортність і функціональність, за рахунок збільшеного в обсязі балкона.

За допомогою приварювання металевого каркаса до парапету здійснюється винос на балконі. Скління при цьому віддаляється на відстані 30 см. І тепер відкривання і закривання стулок стане більш комфортним. З боку вулиці для додання зовнішнього вигляду каркас обшивається сайдингом, вагонкою або проф настилом. При бажанні паралельно виносу парапету проводиться монтаж верхнього виносу на його стелю. Така конструкція забезпечує надійну і безпечну опору для кріплення майбутнього скління.

Але іноді буває так, що навіть винос балкона (скління) не дозволяє відчути перевагу балкона. У таких будинках як "хрущовка", де ширина його становить менше 80см, наша компанія може запропонувати своїм клієнтам розширення плити балкона (підлоги). Це дозволить збільшити ширину балкона вперед і в сторони до 40см. При цьому додати ще й винос скління, що додасть балкону величезною просторості. Після виконаних робіт, на такому балконі можна буде розмістити навіть кабінет.

vynos pola24

Отримати консультацію