Ви встановили нові пластикові вікна? Ми вас вітаємо з відмінним придбанням! Нові вікна не лише покращили інтер'єр житла, а ще й істотно змінили режим вентиляції, теплообміну і мікроклімат в будинку.

Правильне очищення:

Металопластикові вікна не вимагають особливого догляду. Досить протирати їх м'якою серветкою, змоченою у воді з додаванням невеликої кількості миючого засобу або порошку. Скло рекомендуємо протирати спеціальними замшевими серветками.


vopros logoВажливо знати:
  • Не використовуйте їдкі речовини, або які містять розчинники (наприклад, ацетон).
  • Не використовуйте абразивні матеріали (наприклад, пасти і порошки для чищення).
  • Виключіть чистку жорсткими предметами - наприклад: наждачний папір, шпателі, металеві щітки, губку з жорсткою поверхнею, які ушкоджують поверхню вікна і роблять її матовою

Експлуатація та догляд:

Декілька корисних порад, які допоможуть Вам в експлуатації та догляді за пластиковими вікнами:

ok logo На самому початку вікнам потрібний час для притирання всіх рухомих частин фурнітури. Тому не турбуйтеся, якщо в перший час при закриванні стулки доводиться прикладати невелике фізичне зусилля (закривається "туго"). З часом фурнітура розробиться, і Ви зможете користуватися стулкою без зусиль.
ok logo Як правило, раз на півроку необхідно змащувати спеціальними мастилами рухомі деталі фурнітури.
 stop logo Виключіть потрапляння в механізми і фурнітуру піску, залишків будівельного розчину, які можуть вивести з ладу Ваше вікно.
 ok logo Раз на півроку очищайте всі гумові ущільнювачі від пилу та інших забруднень і змащуйте їх силіконовою змазкою або олівцем.

Провітрювання:

Для підтримки оптимального тепло-вологісного режиму необхідно регулярно провітрювати приміщення. Це допоможе уникнути появи конденсату (внаслідок чого може утворюватися пліснява), а також забезпечить повітрообмін у приміщенні.
У холодну пору року рекомендується використовувати так зване "ударне провітрювання" - одночасне відкриття всіх вікон і дверей на 3-5 хв. Це забезпечить повний обмін повітря в приміщенні практично без охолодження кімнатних предметів і втрати енергії.
Правильний догляд - запорука довгої служби і неперевершеного зовнішнього вигляду Вашого вікна.

Приємної експлуатації !!!

Отримати консультацію