siegenia titan afФурнітура SIEGENIA TITAN AF - це новітня розробка концерну «Siegenia-Aubi», розроблена на основі систем А-300 і Favorit. За своїми технічними характеристиками дана система TITAN AF поєднала в собі всі новітні розробки та досягнення. Завдяки цьому фурнітура SIEGENIA TITAN відноситься до найдосконалішим віконних систем, не тільки серед технологій свого концерну, а й на ринку віконних конструкцій. Завдяки TITAN AF стало можливим істотне спрощення в монтажних роботах, зменшуються трудовитрати при доставці та утилізації, при цьому якість залишається на рівні найвищих німецьких стандартів, дозволяючи підлаштуватися під можливості різного сегмента ринку.

Розглянемо основні характеристики:

Надійність фурнітури SIEGENIA TITAN:

Всі складові фурнітури TITAN AF були успішно протестовані відповідно до світових будівельних стандартів, такими як DIN, RAL, ISO і ГОСТ.
Продукція концерну «Siegenia-Aubi» носить знак якості IFT, тому що пройшов сертифікацію за програмою QM328.
Довгий термін роботи фурнітури TITAN підтверджений не тільки виробником, але також і Інститутом віконної техніки в Розенхаймі.
Вся продукція концерну Siegenia-Aubi виготовляється на європейських заводах, де дотримуються найвищі вимоги до якості.

Безпека фурнітури SIEGENIA TITAN:

siegenia titan

Віконна фурнітура TITAN AF відноситься до найбільш зламостійким системам починаючи зі стандартної лінійки (до класу WK2 і вище).
Максимальне прилягання можливо завдяки безлічі точок замикання в закритому положенні віконної конструкції.
Новітні складові TITAN AF унеможливлюють відкриття вікна в закритому положенні і жорстко фіксують раму в режимі провітрювання навіть при сильному вітрі.

Практичність:

Віконна фурнітура TITAN AF розроблена з технологічних модулів, що дає можливість зібрати віконну конструкцію, як конструктор, зібравши необхідну систему із стандартних елементів.
Віконна фурнітура TITAN AF під будь-яке дизайнерське рішення, будь то стандартне вікно, балконний блок або ж арка, або велика площа скління.
Розроблена сучасна система TITAN AF стане вашим надійним помічником і захисником, який зможе забезпечити шумозахист, противовзлом, теплозахист, на довгі десятиліття використання.

Отримати консультацію