Пластикові вікна Salamander

Купити вікна Salamander (Саламандер) ми радимо якщо Вас дійсно цікавлять якісні та надійні вікна. Ми пропонуємо вікна Salamander (Саламандер) у Києві та Київській області у форматі елітні вікна, хоча їх вартість не набагато відрізняється від більш дешевих виробів в своєму сегменті.

Компанія Salamander Industrie-Produkte GmbH відома на ринку вже понад століття і її вікна завжди користується попитом. Виробництво пластикових вікон почалося в 1973 році і з тих пір, завдяки оригінальним дизайнерським рішенням і новаторським ідеям, компанія стала одним з лідерів продажів у цьому сегменті ринку. Сьогодні німецькі вікна Саламандер відрізняються високими експлуатаційними та технічними якостями і, звичайно ж, респектабельним зовнішнім виглядом.

Успіх цих пластикових вікон у всьому світі є результатом суворого контролю якості профілю та введення в експлуатацію новітнього, надточного обладнання. Виробляються пластикові вікна Саламандер за спеціальними технологіями і тільки з запатентованих сумішей. Все це дозволяє отримати ПВХ профіль з неперевершеними властивостями і за прийнятними цінами. Саме тому вікна Salamander позиціонуються як елітні, які мають кращу міцність та ізоляційні характеристики. Наша компанія пропонує вікна з наступних профільних систем:

Salamander 2d

Salamander 2D-Desing 

Вікна з профілю Salamander 2d мають ряд переваг. Серед них варто відзначити якість матеріалу, що використовується для створення профілю, глянцеві білосніжні поверхні профілю. Для забезпечення теплоізоляції, а також шумоізоляції використовується технологія двоконтурного ущільнення в поєднанні з уже згадуваним якістю використовуваного пластику.

Якщо говорити про інших характеристиках, то можна упустити з виду той факт, що вікна Salamander 2d оснащені в основі своїй трьома функціональними камерами, мають розміри, актуальні для більшості сучасних будівель і приміщень. Особливою гордістю виробників цих профілів є товщина зовнішніх стінок профілю, вона складає близько трьох міліметрів.

Популярність вікон Salamander 2d в даний час пояснюється виключно високими експлуатаційними і технічними характеристиками. Так, важливим чинником при виборі профілю є можливість видалення води, яка накопичується в результаті опадів. Справжній профіль Salamander 2d оснащений похилою площиною в камері водозбору, а також чотирьохмілліметровим колектором. Всі ці об'єкти дозволяють швидко і ефективно позбутися від скупчення опадів, а також конденсату.

Система профілів Salamander 2D (дизайн 2Д) це зразок класики профільних систем. Вікна з профільної системи Salamander 2D володіють високими звуко- і теплоізоляційними властивостями і строгим дизайном.

Характеристики системи "DESING 2d" (SALAMANDER):

 • Кількість камер - 3
 • Ширина (товщина) профілю (мм) - 60
 • Приведений опір теплопередачі (м²°С/Вт) - 0,64
 • Товщина зовнішніх стінок (мм) не менше - 3
 • Максимальна товщина склопакета (мм) - 32

Salamander Streamline

Salamander Streamline


Дана система - концентроване вираження досвіду конструкторів і технологів фірми, а також майже вікових традицій торгової марки SALAMANDER.На відміну від багатьох виробників фірма Salamander не пішла по шляху створення спрощеної і дешевшої, економічної системи. Система "Streamline" розроблена з найсуворішим дотриманням усіх вимог ГОСТів та міжнародних стандартів, а також відповідно до внутрішніх стандартів Salamander, такими як повна сумісність з існуючими системами, неперевершена білизна і глянець поверхні, чітка геометрія і якість пластика.

Новітня серія віконних профілів "Streamline" пропонує великі можливості і конструктивну різноманітність. Пластикові вікна з даної системи мають явні переваги: поліпшені показники по теплозахисту і шумоізоляції, максимальну стійкість і елегантний зовнішній вигляд.
Нова система "Streamline" відрізняється рядом видатних якостей, які безперечно будуть сприяти її успіху на ринку. Завдяки збільшеній монтажній ширині 76 мм "Streamline" відповідає зростаючим вимогам до теплозахисту і звукоізоляції - очевидний відрив від 60 міліметрових систем. Таким чином, компанія Salamander знов робить доступними широкому сегменту ринку високі стандарти, якими до сьогоднішнього дня володіли тільки ексклюзивні демонстраційні моделі.

Неповторний зовнішній дизайн профілів SALAMANDER, як і колись гарантує м'які лінії контурів профілю вікна, які округлені з традиційним для Salamander радіусом в 5 мм. Поряд з уже вподобаним покупцям зовнішнім дизайном цієї торгової марки, система "Streamline" зберегла і деякі технічні особливості існуючих систем, а саме: напливи на внутрішніх стінках профілю, які гарантують надійність кріплення елементів фурнітури, і тим самим високий захист всієї віконної конструкції, і досягається це шляхом безпосереднього кріплення в пластик без попереднього просвердлювання й закріплення в армуванні.

Нова профільна система "Streamline" збагатить ринок ПВХ-профілів, і надасть можливість додаткового вибору для покупця, чий погляд спрямований в майбутнє і хто цінує справжню якість і дизайн від компанії Salamander.

Характеристики системи "STREAMLINE" (SALAMANDER):

 • 5-ти камерна система, як в рамі, так і в стулці;
 • товщина стінок 3мм;
 • монтажна ширина рами 76мм;
 • можливість встановлення склопакета до 40мм, стандартно до 32мм;
 • коефіцієнт опору теплопередачі, м²°С/Вт, Ro - 0,77;
 • індекс ізоляції повітряного шуму, дБ, Rw - до 41. 

Salamander BluEvolution

Salamander Bluevolution


Абсолютний максимум в області енергоефективного скління.

Дана 6-ти камерна профільна система нового покоління, традиційно поєднуючи в собі найвищі стандарти якості продукції Salamander Industrie /// Produkte GmbH, відкриває своєю появою нові перспективи в області віконного виробництва та будівництва в цілому.

Система BluEvolution, володіючи опором теплопередачі 1,0 м²°С/Вт, підтвердженим для всієї лінійки стандартного армування, дозволяє реалізувати прекрасні можливості для максимального тепло заощадження і досягнення якісно нових показників енергоефективності виробу і області його застосування в цілому.
Треба відзначити, що такий високий опір теплопередачі досягається без використання будь-яких додаткових елементів або методів, наприклад, таких як застосування сендвіч-панелей, теплоізолюючих вкладишів, або запінення камер профілю.

При застосуванні спеціальних склопакетів система BluEvolution дозволяє без будь-яких зусиль досягти загального опору теплопередачі 1,25 м²°С/Вт, що є абсолютним максимумом серед світлопрозорих конструкцій.

Технічні характеристики "BluEvolution" (SALAMANDER):

 • Загальна монтажна ширина 92 мм; 6 камер в рамі і стулці;
 • Безпрецедентна товщина скління до 60 мм;
 • Уніфіковане армування для рами і стулки;
 • Герметизуюча система з двома фальцевими і одним центральним ущільненням;
 • Приведений опір теплопередачі від 1,0 м²°С/Вт до 1,25 м²°С/Вт

Резюмуючи, ми можемо з усією сміливістю заявити, що система bluEvolution є кращим вибором для будівельників і проектувальників, прагнучих до максимального заощадження тепла і загальної енергоефективності будівель.


Salamander Streamline CreamSalamander Cream


Наймодніший тренд в дизайні інтер'єру - вікна теплих пастельних відтінків, що дозволяють зробити будь-яке приміщення надзвичайно затишним.

Зроблено в Німеччині для українських зим.

 • Ультра теплі вікна. Вікна Cream ™ створені на основі популярної віконної системи Salamander Streamline. Маючи 7 камер і монтажну глибину 76 мм, дана профільна система в комплексі з двокамерними енергоефективними склопакетами робить вікна неймовірно теплими, здатними витримати випробування самими холодними зимами.

Перлина будь-якого інтер'єру.

 • Неповторний кремовий відтінок профілю не може залишити байдужим нікого. Ідеально поєднується не тільки з теплими пастельними відтінками в інтер'єрі, а й сміливими поєднаннями гранатового, бузкового, бірюзового та багатьох інших.

Отримати консультацію