danke bezhDanke - підвіконня преміум-класу, що мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється вона на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Процес виробництва проходить жорсткий контроль на всіх етапах.

Запатентована конструкція забезпечує високу міцність при відносно невеликій вазі. Чергуються похилі і вертикальні ребра жорсткості підвищують стійкість підвіконь Danke до деформацій в процесі впливу на стиск і вигин. Для надійності монтажу підвіконня, в його нижній частині передбачаються пази типу "ластівчин хвіст".

В якості покриття для підвіконня використовується ламінат ELESGO - фірмова, інноваційна розробка компанії "DTS Systemoberflaechen GmbH", Німеччина. Технологія дозволяє домогтися затвердіння полімерів і субстратів без впливу високих температур і тиску. Використовувані поліакрилати не містять у своєму складі формальдегідів і розчинників - це виключно екологічна технологія, яка не має аналогів.

Підвіконня Danke виглядають дуже стильно й естетично, а колекція декорів Danke дозволить вам підібрати оригінальне рішення, яке гармонійно доповнить інтер'єр вашої квартири.

Декори DANKE:

підвіконня Danke білий глянсовий (lucido bianco)підвіконня Danke білий матовий (standart white)підвіконня Danke венге глянсовий (wenge)підвіконня Danke крем де турке глянсовий (creme de turque)підвіконня Danke дуб коричневий глянсовий (lalbero bruno)підвіконня Danke дуб світлий глянсовий (lalbero classico)підвіконня Danke дуб золотий матовий (standart dub)підвіконня Danke мармур сірий глянсовий (marmor classico)підвіконня Danke онікс рожевий глянсовий (danke onyx)підвіконня Danke червоне дерево глянсовий (mahagony)підвіконня Danke біле дерево напівматовий (lalbero bianco)

 

Отримати консультацію