Компанія "Карза" рекомендує встановити віконний клапан на Ваші вікна ПВХ.
Організація повітрообміну в квартирах і будинках. 

Позбавляєтеся:

 •  Від задухи
 •  Від конденсату
 •  Від плісняви та грибка
 •  Від протягу
 •  Від втрати тепла
 •  від шуму

Отримуєте:

 •  Комфортні умови
 •  Повітрообмін
 •  Енергозбереження
 •  Стандарт вологості
 •  Збереження вікон

 

 

 

 

 


Для чого потрібен віконний кліматичний припливний клапан?


Віконний припливний клапан усуває наслідки високої герметичності вікон ПВХ, зберігаючи при цьому всі їхні переваги. Крім запобігання випаданню конденсату на поверхнях склопакетів, віконний припливний вентиляційний клапан підтримує сприятливий мікроклімат в приміщенні. Так, наприклад, при закритих вікнах в спальні, він повністю усуває відчуття задухи під час сну.

Чому ж не використовувати щілинне провітрювання?

Щілинне провітрювання має на увазі контроль, а припливний кліматичний клапан працює автоматично і безперервно. Крім цього щілинне провітрювання має масу недоліків: виникнення протягів, різкі перепади температур, проникнення вуличного шуму і т.п .. Відомі випадки, коли вікно встановлене на щілинне провітрювання взимку, обмерзло по периметру щілини, внаслідок різкого зниження температури у нічний час і зачинити його не було можливости.


Навіщо потрібен віконний кліматичний клапан влітку?

Йдучи на роботу, залишаючи вікно відкритим, знижується безпека житла, відбувається потрапляння пилу, вологи під час дощу, проникнення комах. При закритих вікнах без віконного припливного клапана в приміщенні відбувається накопичення шкідливих випарів від лакованих, пофарбованих, синтетичних поверхонь, особливо після ремонту. Однак необхідно розуміти, що ефективність роботи будь-яких пасивних припливних пристроїв, принцип роботи яких заснований на різниці тисків всередині і зовні приміщення, є максимальним в осінньо-зимовий період часу, коли перепад тисків (тяга) має найбільшу різницю. У теплий період часу, перепад тисків має мінімальну різницю, відповідно і ефективність мінімальна. Найчастіше влітку, навіть при відкритих вікнах, коли на вулиці повний штиль, в приміщенні залишається душно. Крім цього, тяга, яка створюється за рахунок різниці тисків, залежить від маси різних зовнішніх факторів: місце розташування будинку, висота приміщення, наявність або відсутність різних кліматичних явищ і т.п.


Чи можна обійтися без віконного вентиляційного клапана?

Деякі компанії, що пропонують вікна ПВХ, рекомендують провітрювати приміщення до 4-х разів на день по 15 хвилин, що є в деяких випадках неможливим або вкрай незручним. У приміщеннях з газовими плитами особливо небезпечно відсутність надходження кисню, тому підвищується ймовірність загасання газового пальника. Наявність віконного припливного клапана дозволяє в більшості випадках відмовитися від примусового провітрювання, особливо взимку.


Чи не стане холодно в квартирі через приплив холодного повітря взимку?

При нормальній роботі системи опалення - ні. Нормована повітропроникність вікна ПВХ обладнаного кліматичним клапаном обмежена СНИП 23-02-2003 "Тепловий захист будівель" з метою запобігання зниження температури в приміщенні нижче нормативної в холодну пору року і повинна складати не більше 5,0 кг. / М.кв. ч. Таким чином, повітропроникність кліматичних клапанів дозволяє повністю оновити повітря в приміщенні за 6-8 годин, без порушення вимог по теплозахисту, виключаючи втрати теплової енергії.


Навіщо потрібен віконний кліматичний клапан, якщо є кондиціонер?

Більшість кондиціонерів не забезпечують приплив свіжого повітря. Принцип їх роботи заснований на тому, що повітря забирається з приміщення, проходить через систему фільтрів, охолоджується або підігрівається і знову подається в приміщення. Таким чином, робота кондиціонера не забезпечує необхідний повітрообмін.


Наскільки ефективний припливний віконний клапан?

Ефективність припливних віконних клапанів підтверджена відгуками клієнтів, у тому числі з регіонів з суворим кліматом. При правильній установці і працюючій витяжці у всіх випадках відзначається істотне зниження кількості випадків випадання конденсату.


Чи може віконний кліматичний клапан замерзнути взимку?

За умови правильного монтажу це виключено, навіть при сильному морозі з причини того, що шлях проходження повітря досить великий, і невеликий обсяг повітря, що проходить встигає підігрітися. Напрямок руху повітря постійно (з вулиці в приміщення), тобто через припливний віконний клапан проходить менш вологе повітря з вулиці, що також виключає обмерзання.


Чи висока вартість віконного кліматичного клапана?

Як правило, всі припливні кліматичні клапани (системи самовентиляції) мають просту конструкцію. Внаслідок цього їх вартість відносно більш складних і дорогих систем вентиляції не висока. А відносно вартості пластикового вікна вона не значна.


Клапани Air-Box серії Standart призначені для самовентиляції віконних конструкції згідно з рекомендаціями ГОСТ 30674-99 "Блоки віконні з полівінілхлоридних профілів" (п. 5.1.3) з метою зниження вологості, поліпшення мікроклімату в приміщенні і запобігання ймовірності випадання конденсату.

Не економте на своє здоров'я і здоров'я ваших близьких.

Отримати консультацію