Наша компанія може запропонувати Вам встановлення вікон зі склопакетами, виготовленими з використанням скла ClimaGuard® Solar (Солар), а також запропонувати заміну звичайних склопакетів у вже встановлених вікнах.

Відмінною особливістю ClimaGuard® Solar є практично невидиме покриття на основі срібла. При виробництві ClimaGuard® Solar на поверхню скла у вакуумній камері наноситься до десяти металевих шарів. Саме це покриття і перетворює вікна зі склом ClimaGuard® Solar в енергоефективні. Успішна комбінація у вікнах Клімагард Солар високих сонцезахисних характеристик і відмінних теплозберігаючих властивостей дозволяє називати його мультифункційним продуктом.

Переваги склопакетів ClimaGuard® Solar (Солар)

6Легкий дзеркальний ефект вікна

ClimaGuard® Solar володіє ледь помітним дзеркальним ефектом зовні. Вікно з таким склом виглядає престижно.


2Довговічність покриття у вікнах

ClimaGuard® Solar не втрачає своїх властивостей протягом всього часу служби віконного блоку.


4Незмінна прозорість вікна

ClimaGuard® Solar на відміну від жалюзі і скла, тонованих в масі або плівкою, не затінює приміщення. Пластикове вікно не тільки захищає простір приміщення від спеки та холоду - через нього ми дивимося на оточуючий нас світ у всіх його кольорах і барвах. Тому виняткова прозорість скла і безперешкодне проникнення природного світла - одні з ключових характеристик якісного вікна.

Однак влітку, щоб врятуватися від спеки, - багато заклеюють скло фольгою, тонуючою плівкою, папером або іншими матеріалами, які хоча і вирішують в якійсь мірі проблему високих температур, але водночас перешкоджають доступу світла і виглядають далеко не естетично, порушуючи гармонійний перехід від внутрішнього простору до навколишнього середовища через вікно. Так що "переваги" всіх цих методів обертаються швидше в мінуси, ніж в плюси.
Застосування склопакетів з кольоровим (тонованим або пофарбованим у масі) склом також не вирішує проблеми: воно істотно затінює приміщення і кардинально змінює передачу кольору. В результаті стає неможливим спостерігати природні фарби і сприймати оточуючий нас світ таким, яким він є.
Як захистити себе від спеки або холоду і в той же час зберегти прозорість вікна, природність фарб і доступ світла на високому рівні?
Ефективне вирішення проблеми прозорості вікна - скла ClimaGuard Solar зі спеціальним магнетронним покриттям і високими характеристиками відбиття теплового і світлового випромінювань. Максимально висока прозорість скла забезпечується завдяки нанесенню на його поверхню надтонких шарів металів і спеціального напилення зі срібла. В результаті скло перетворюється на справжній "прозорий світловий фільтр": воно перешкоджає проникненню сонячного тепла у спеку і витоку теплого повітря взимку.
Виходить, що прозорість скла з магнетронним покриттям ClimaGuard Solar - це не тільки бездоганний зовнішній вигляд вікна і естетика смаку, а й забезпечення захисту від сонця і поліпшення теплоізоляції приміщення.


7Прохолода влітку

ClimaGuard® Solar виконує функцію фільтру. Приміщення повільніше нагрівається в спекотний день. Влітку самим природним є бажання знайти прохолоду. Захиститися від палючого сонця можна різними способами. Можна зашторити вікна, закрити жалюзі або затонувати скло. Однак у цьому випадку ми позбавляємося сонячного світла. Для охолодження приміщення можна скористатися вентилятором або кондиціонером. При цьому крім додаткових протягів ми суттєво збільшуємо витрати на споживання електроенергії. Установка склопакета зі склом ClimaGuard® Solar дозволяє уникнути недоліків традиційних способів захисту. Спеціальне покриття скла ClimaGuard® Solar відображає майже 60% сонячної енергії, що в 3 рази ефективніше звичайного скла і порівнянно з захистом від спеки при повністю закритих жалюзі. Володіючи винятковими сонцезахисними властивостями, вікно зі склом ClimaGuard® Solar залишається прозорими і не порушує природного освітлення приміщення. ClimaGuard® Solar робить перебування в квартирі комфортним без додаткового охолодження, навіть якщо вікна виходять на південну сторону. Економічний ефект при використанні Клімагард Солар очевидний. Вікна з цим склом дозволяють в 3 рази менше кондиціонувати приміщення. Це не тільки зберігає ресурс кондиціонера, але й істотно знижує витрати на електроенергію. Слід пам'ятати, що для охолодження приміщення витрачається в 2-2,5 рази більше енергії, ніж для його обігріву.

Вікна зі склом ClimaGuard® Solar - це найбільш ефективне рішення для захисту від спеки!


5Тепло взимку

Вікно з ClimaGuard® Solar практично не пропускає теплову енергію взимку назовні. Бажання жити в комфортних умовах в будь-яку погоду змушує багатьох городян вимогливіше ставитися до теплозберігаючих властивостях вікна. Так як у віконній системі саме скло займає більше 80% площі всієї конструкції, то саме від його властивостей і характеристик залежить комфорт у всьому приміщенні. У порівнянні зі звичайним склом, Клімагард Солар має цілу низку переваг. У холодну пору року вікна з ClimaGuard® Solar перешкоджають втрати тепла. Унікальне покриття скла ClimaGuard® Solar відображає теплову енергію від нагрівальних приладів всередину приміщення, тому кімната остигає набагато повільніше. Від вікна з ClimaGuard® Solar не тягне холодом. Використання спеціального скла усуває утворення протягів, що виникають через перепад температури поверхні склопакета і в приміщенні. Біля вікна з ClimaGuard® Solar можна майже впритул розташувати ліжко, диван або крісло і при цьому уникнути неприємних відчуттів. ClimaGuard® Solar зменшує ймовірність утворення конденсату та паморозі в крайових зонах вікна. Встановлення склопакета з ClimaGuard® Solar забезпечує економію коштів на опаленні до 45%, що особливо актуально для приватних і багатоквартирних будинків з індивідуальними лічильниками на опалення. Скло ClimaGuard® Solar - це правильний вибір при захисті від холоду!


3"Вікна плачуть"? Не проблема!

ClimaGuard® Solar підтримує більш високу температуру поверхні стекла. В багатьох будинках з пластиковими вікнами спостерігається такий ефект, що пластикові вікна запотівають і на них утворюється водний конденсат, так що здається, ніби вони плачуть. Як ставитися до цієї проблеми і що можна зробити для її усунення?

Перш за все, заспокойтеся. Те, що ваші вікна "плачуть" - говорить про те, що вони встановлені якісно і повністю герметично. Тому проблема запотівання вікон - чисто естетична, так як самі пластикові вікна не псуються від вологи. Звичайно, вікно з крапельками води псує вигляд на вулицю. До того ж, треба думати, у вас немає ні часу, ні бажання протирати його ганчіркою по кілька разів на день. Як вирішити проблему?
Рішення проблеми - позбавлення від конденсату. Конденсат випадає на саму холодну поверхню в приміщенні. Так ми можемо його спостерігати, коли дістаємо скляну пляшку з прохолодним напоєм з холодильника. Волога, яка неминуче присутня у навколишньому повітрі, прагне скондесувати на поверхню холодного скла. У цьому випадку є два способи мінімізувати ризик випадання конденсату в пластиковому вікні:
- Використовувати енергозберігаючі склопакети (так як температура поверхні енергозберігаючого скла завжди вище, ніж звичайного)
- Позбутися від підвищеної вологості повітря в приміщенні.
Щоб знизити вологість у приміщенні, спробуйте провітрювати його не менше 3 разів на день залежно від пори року різної тривалості. Перевірте, чи відкрита вентиляція і чи відбувається витяжка повітря (достатньо притулити аркуш паперу до витяжки, щоб визначити наскільки ефективно вона працює). Міжкімнатні двері краще не закривати, щоб температура і вологість рівномірно розподілялися по всій квартирі. Не захаращуйте опалювальні прилади предметами меблів і побутовими приладами. Тоді тепло і провітрювання зроблять свою справу - вологість повітря буде в нормі, а ваші вікна перестануть "плакати" і будуть радувати вас бездоганним виглядом.


1Фінансова економія

Заміна звичайного скла на ClimaGuard® Solar окупається за 1,5-2 роки.

Отримати консультацію