Для нормальної роботи металопластикового вікна, крім професійного монтажу необхідно ще зробити якісне відновлення укосів. Обробка укосів тісно пов'язана із заміною вікон. Про неї зазвичай ніхто не думає спеціально і тільки після того як нові вікна встановлені, виникає необхідність у вирішенні цієї проблеми. Наша компанія може запропонувати Вам наступні варіанти відновлення укосів:

Укоси штукатурка:

Найпоширеніший варіант обробки укосів за допомогою штукатурки. Суху суміш на гіпсовій основі розводять водою, наносять на укоси і дають просохнути (попередньо знявши шар попереднього покриття, щоб вирівняти основу під обробку). Застиглу штукатурку шліфують. Потім потрібно нанести ще один, "чистовий" шар штукатурки, і тільки після цього укіс можна фарбувати. Аналогічну процедуру проводять і з зовнішньої сторони вікна. Перевага штукатурних укосів тільки одне - ціна.

Укоси гіпсокартон:

Обробка укосів за допомогою гіпсокартону, являє собою більш прогресивну технологію в порівнянні зі штукатурною. Це такий собі проміжний варіант, як за ціною, так і за якістю. Після установки гіпсокартону, відкоси шпаклюють, вирівнюють кути, шліфують і фарбують. Обробка укосів за допомогою гіпсокартону виключає брудні і мокрі процеси, здійснюється відносно швидко.

Укоси пластик:

Пластикові укоси це новий вид обробки, який все більше завойовує популярність в сучасному будівництві. Установка проводитися швидко. Пластикові укоси виготовлені з тих же матеріалів що і вікна ПВХ і є продовженням вікна і логічним завершенням отвору. Вікна після обробки отвору пластиковими панелями набувають закінчений і сучасний вигляд. До того ж, укоси ПВХ є додатковим теплоізолятором між кімнатою і вулицею. Крім того, що сама панель термоізоляційна, під нею укладається утеплювач.

Отримати консультацію