jaluzi

Горизонтальні жалюзі - популярний тип жалюзі завдяки їх універсальності, компактності, зручності у використанні. Горизонтальні жалюзі дозволять сховатися від сонця і цікавих очей. Різноманітність кольорів, матеріалів і варіантів управління дозволяє задовольнити будь-які побажання замовника. Виготовляються з ламелей шириною 16, 25мм. (Алюміній) або 25, 50мм. (Дерево).


Вертикальні жалюзі з матеріалів високої якості дозволяють створювати цікаві інтер'єрні рішення завдяки багатій палітрі кольорів. Доступні в багатьох кольорах і малюнках тканини і мають різну ширину ламелі, захищають від надмірного сонячного світла, але при цьому не відгороджують Вас від нього повністю.

Вертикальні тканинні жалюзі - це відмінний вибір, як для офісу, так і для житлового приміщення. Вони надають дуже елегантний, діловий вигляд інтер'єру і мають цілий ряд переваг. При виготовленні даного виду штор використовуються самі різні матеріали, різні як за фактурою, кольорами і щільністю. Так що вони здатні задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Вертикальні тканинні жалюзі виготовляються з такого матеріалу, який легко чиститься, не вигоряє на сонці, має пило відштовхуючі властивостями. Даний вид жалюзі настільки універсальний, що однаково ідеально впишеться як в затишок домашньої квартири, так і в атмосферу офісу.

Завдяки своїй конструкції дозволяють повністю контролювати освітленість приміщення. Виготовляються з вертикальних ламелей шириною 89, 127мм. Велика колекція матеріалів, - від простих до ексклюзивних, дозволяє задовольнити найвишуканіші запити.

 

Отримати консультацію