danke bezh Danke - підвіконня преміум-класу, що мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється вона на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Процес виробництва проходить жорсткий контроль на всіх етапах.

Запатентована конструкція забезпечує високу міцність при відносно невеликій вазі. Чергуються похилі і вертикальні ребра жорсткості підвищують стійкість підвіконь Danke до деформацій в процесі впливу на стиск і вигин. Для надійності монтажу підвіконня, в його нижній частині передбачаються пази типу "ластівчин хвіст".

В якості покриття для підвіконня використовується ламінат ELESGO - фірмова, інноваційна розробка компанії "DTS Systemoberflaechen GmbH", Німеччина. Технологія дозволяє домогтися затвердіння полімерів і субстратів без впливу високих температур і тиску. Використовувані поліакрилати не містять у своєму складі формальдегідів і розчинників - це виключно екологічна технологія, яка не має аналогів.

Підвіконня Danke виглядають дуже стильно й естетично, а колекція декорів Danke дозволить вам підібрати оригінальне рішення, яке гармонійно доповнить інтер'єр вашої квартири.

Декори DANKE:

lucido bianco standart white wenge creme de turque lalbero bruno lalbero classico standart dub marmor classico danke onyx mahagony lalbero bianco

 

Отримати консультацію