Компанія Карза пропонує Вам віконні конструкції європейської якості, виготовлені з багатокамерних профільних систем VEKA класу А з товщиною зовнішньої стінки 3 мм.


Softline 82

Veka Softline 82

Пластикові вікна Veka Softline 82 - це новий продукт на ринку світлопрозорих конструкцій, який відповідає європейським нормам енергозбереження, тепло- і шумоізоляції, довговічності, екологічної безпеки.

Інноваційні енергоефективні віконні конструкції Veka Softline 82 відповідають високим вимогам майбутнього. Профільна система класу А стійка до впливів зовнішнього середовища і температурних перепадів

Softline Premium

Veka Topline

Вікна Veka Topline виготовляються з 5-ти камерного профілю класу А і мають чудові тепло- і шумоізолюючі характеристики. У поєднанні з енергозберігаючими склопакетами, дозволяють заощадити на кондиціонуванні та опаленні.

Пластикові вікна Veka Topline - це гармонійне поєднання функціональності, якості, надійності та дизайну. Вони підійдуть для будь-якого клімату і будь-якого архітектурного стилю.
Віконні конструкції Veka Topline чудово зарекомендували себе при склінні приватних будинків, котеджів, квартир, вхідної групи, французьких балконів, фасадів, монтажі віконних систем підвищеної безпеки.
Пластикові вікна Veka Topline мають поліпшені якості шумозахисту, тому ідеально підходять для установки в кімнатах, офісних приміщеннях та готельних комплексах, вікна яких виходять на галасливу площу або жваву транспортну магістраль.

Приємно оксамитові і спокусливі - це характеристики, які зазвичай рідко пов'язані з пластиковими вікнами. VEKA Spectral - це високоякісне доповнення до добре відомим і перевіреним декоративним плівкам. Нова поверхня вражає особливо благородним виглядом, унікальним оксамитовим на дотик з безліччю технічних переваг. Абсолютно нова технологія обробки поверхні надає пластиковому вікну небувалий естетичний аспект. VEKA Spectral поєднує в собі найвищі стандарти дизайну, естетики і технології. У доповненні до здатності зачаровувати оптично і гаптично, особлива поверхня покриття виявляється надзвичайно стійкою до кліматичних, механічних, хімічних та інших впливів навколишнього середовища..

Veka Spectral anthrazitУнікальність покриття VEKA SPECTRAL:

  • Ексклюзивна поверхня
  • Унікальна естетика з найвищою міцністю
  • Приємна на дотик, з оксамитовим виглядом
  • Стійкість до впливу навколишнього середовища
  • Брудовідштовхуючий ефект
  • Надзвичайно стійкий до атмосферних впливів, що підвищує її довговічність
  • Дуже висока стійкість до подряпин

Високе мистецтво кольору і поверхні.

Спектральні поверхні VEKA особливо стійкі до атмосферних впливів і довговічні, так як спеціальний шар на додаток до кольору також захищає продукт. Спеціальна текстура поверхні дуже стійка до бруду. Відбитки пальців та інші забруднення не буде видно взагалі. Крім того, вікна дуже легко чистити тільки вологою тканиною. Поєднання безпрецедентних оптичних і гаптичних властивостей створює абсолютно незалежну, високоякісну естетику, яка розширює дизайн поверхні віконних профілів новим виміром.

Замовити вікна в розстрочку