Що таке балкон під ключ? Насправді це дуже трудомісткий процес, який ще до всього несе не малі грошові витрати. Звичайно, якщо Ви маєте навички в даному питанні і маєте багато вільного часу, можна не вдаватися до допомоги фахівців з скління балконів і провести всі роботи самі: засклити балкон, зробити обшивку та утеплення балкона. Але якщо Ви не хочете витрачати свій час і зіткнутися з труднощами в процесі, при цьому отримати якісний балкон під ключ, тоді у Вас виникне питання, де замовити балкон під ключ, ціна якого до того ж буде розумна. Звернувшись в компанію «Карза» Ви отримуєте балкони під ключ відмінної якості за прийнятною ціною.

Також хочеться відзначити, що існує два види скління балконів: тепле і холодне. Між собою вони відрізняються технічними нюансами, які в свою чергу несуть різні показники комфортності. При теплом склінні балконів під ключ, клієнт отримує можливість користуватися корисною площею в будь-який час року, так як при цьому варіанті використовуються більш енергозберігаючі матеріали: починаючи з запропонованих енергозберігаючих вікон, більш теплою зовнішньої і внутрішньої обшивки, закінчуючи підлогою з підігрівом. При холодному склінні балконів під ключ критерії вибору матеріалів значно знижуються як одно, і зменшується його вартість.

Основні етапи скління балкона під ключ:


Наша компанія має в своєму штаті професіоналів, досвід яких у цій галузі більше 10-ти років і за роки роботи з ними ми не перестаємо в цьому переконуватися, що підтверджується хорошими відгуками клієнтів. Наші співробітники зможуть дати кваліфіковану консультацію на об'єкті, а також порадити, як краще зробити в тому чи іншому випадку для того, щоб клієнт залишився задоволений не тільки якістю робіт, але і ціною.

Компанія «Карза» вже багато років допомагає своїм клієнтам втілювати в життя їх мрію, по перетворенню балконів і лоджій з сірого і холодного виступу квартири, в затишний балкон чи лоджію. Згодом, на такому балконі зможе розміститися затишний кабінет, зимовий сад на якому стане приємно проводити час не тільки господині, або просто продовжити кімнату і милуватися видом з вікон без зайвих перешкод.

Набридло мріяти? Замовляй !!!

автор:Карза

Отримати консультацію