Актуальність утеплення балкона не викликає сумнівів. Такий захід сприяє заощадженню тепла в квартирі, дозволяє розширити комфортну житлову площу на кілька квадратних метрів, стає додатковим захистом житла від протягів. Ми виконуємо утеплення балкона з подальшим оздобленням, використовуючи сучасні матеріали і у відповідності з існуючими нормативами. Вартість робіт при цьому об'єктивно нижче, ніж у конкурентів.

Вартість утеплення балкона складається з декількох компонентів і розраховується індивідуально, виходячи з площі і архітектурних особливостей балкона, типу використовуваних матеріалів, а також вимог замовника. Ви можете визначити межі витрат, і наші фахівці підберуть оптимальне поєднання в реалізації пропонованих послуг. Ми маємо можливість запропонувати Вам утеплення балкона за мінімальними ринковими цінами.

На сьогоднішній день наша компанія може запропонувати, зробити утеплення балконів і лоджій застосовуючи такі матеріали:

Утеплення балкона пінопластом - найпростіший і недорогий матеріал. Єдиний недолік при використанні усередині балкона його товщина (неможливо домогтися гарної теплоізоляції використовуючи листи товщиною менше 50мм.)

Утеплення балкона мінеральною ватою - це вогнетривкий матеріал, дуже ефективний теплоізоляційний матеріал, дуже стійкий до термічних ударів (перепадів температур), а також має високі шумоізоляційні властивості.

Утеплення балкона Стіродуром (пінополістирол) - дорожче пінопласту в 3 рази, при цьому володіє високими тепловими та вологостійкими характеристиками при меншій товщині. Дуже зручний при утепленні балкона, на якому немає можливості використовувати утеплювач з товщиною більше 40мм. (Балкон хрущовки який має глибину 80см.)

penoplaststyrodur

Отримати консультацію