Якщо ви бажаєте, щоб Ваш балкон виглядав презентабельно і зовні теж, то разом з склінням проводиться його зовнішня обшивка. Матеріали при зовнішній обшивці балконів використовувати краще стійкі до капризів погоди, наприклад, сайдинг або профнастил. У них дуже багато забарвлень, вони стійкі до перепадів температур і вологості, виглядають естетично і благородно, a також легко піддаються ремонту.

2 6Сайдинг - це матеріал для обшивки фасаду балкона, лоджії. Завдяки постійному вдосконаленню виробництва, більшість ПВХ-панелей вже експлуатуються при температурі від -50 до + 50 ° С. Аналогічна ситуація складається з кольорово-і вогнестійкістю: в сировину, призначену для виробництва якісного вінілового сайдинга, додають спеціальні реагенти, що забезпечують стійкість матеріалу до ультрафіолетового випромінювання і вогнестійкість. Сайдинг підходить для будь-якого типу споруди, монтується легко і надійно, забезпечує привабливий вигляд і захист від погодного зносу. Сайдинг: легко миється, простий при монтажі, морозостійкий, володіє довгим терміном служби.

Обшивка балкона зовні профнастилом - це поєднання надійності і довговічності. Профільований лист, що має, як уже було сказано, практично будь-яку необхідну довжину, монтується швидко і без стиків відразу на всю обшиваему поверхню

2 102 132 25

Отримати консультацію